O nás

Naša firma vznikla v roku 1992. Špecializujeme sa na projektovanie a realizáciu projektov súkromných záhrad tiež firemnej zelene a tiež verejne zelene.
Záhrady projektované a realizované našou firmou sú štýlovo čisté, elegantné a hlavne funkčné. Na vyhotovení záhrad pracujú odborný pracovníci s dlhoročnou praxou, dbáme o detailné a kvalitné zrealizovanie sadových úprav. Veľkú pozornosť venujeme výberu kreatívneho rastlinného materiálu. Veľká časť rastlinného materiálu je z vlastnej produkcie.
Našim klientom ponúkame okrem projekčných a realizačných prác aj kompletnú údržbu sadových úprav. Poskytujeme aj bezplatné odborné poradenstvo v priebehu celého roka.

Konzultácia

Prvé návštevy pracovníka našej firmy sú bezplatné. Slúžia na získanie podrobných informácii, predstáv a požiadavkách na daný priestor. Na základe terénneho prieskumu a zhodnotení všetkých podmienok pre samotnú realizáciu záhrady (kvalita pôdy, existujúce rastliny a iné skutočnosti) vám dáme stanovisko a povieme všetky naše návrhy, nápady a rady pre vytvorenie vašej záhrady.

Návrh

Na začiatku s Vami prekonzultujeme počiatočné návrhy záhrady a budú zaznamenané prípadné zmeny týkajúce sa projektu. Ako náhle budete spokojní s našimi návrhmi a nákresmi, bude Vám vypracovaný finálny projekt, na základe ktorého bude zrealizovaná vaša záhrada.

Realizácia

Dodávame rastlinný materiál z vlastnej produkcie a tiež rastlinný materiál, ktorý pochádza od najlepších dodávateľov a môžeme vám zaručiť jeho kvalitu. Náklady za rastlinný, ostatní materiál a práce bude zahrnutý v cenovej ponuke a vysadené budú podľa vami odsúhlaseného projektu. Termín realizácie sa dohodne tak, aby čo najlepšie vyhovoval vašim možnostiam a v závislosti agrotechnickým termínov.

firemna_zelen-05

Záhrady

foto_september-07

Ročné obdobia

foto_maj-18

Údržba

own_kriky-ihlicnate-02

Vlastné pestovanie

Prečo si vybrať nás?

Garden Centrum ponúka komplexné službý od návrhu, cez realizáciu až po údržbu. Naše zavedené systémy nám umožňujú poskytovať klientom optimálne riešenia.